Služby

Vyklízení bytů, pozůstalostí, sklepů, půd, garáží, zahrad, domů, kanceláří

 

Vyklízení bytů, sklepů, půdy, zahrad, garáží, kanceláří, domů a jiných prostor

Praha a okolí

Vyklidíme Váš byt, půdu, dům, sklep nebo jakýkoliv jiný prostor od nepořádku, to vše velmi rychle a spolehlivě, vyklízení proběhne v čase který se bude hodit Vám a za cenu se kterou budete spokojeni. Vyklízení bytů Praha, vyklízení půd, vyklízení sklepů i zahrad Praha a okolí, dopravné neúčtujeme, cena za vyklízení bytů, sklepa nebo půdy je již vždy včetně dopravy. Pokud si přejete některé vybavení odstěhovat, nebízíme i stěhování, jak celého bytu, tak i jen třeba pár kusů nábytku. Obalový materiál, krabice, pytle na vyklízení, toto vše je jiř v ceně. Provádíme demontáž kuchyňských linek, demontáž nábytku, demontáž pater na spaní, problém není ani likvidace materiálů jako jsou barvy, ředidla, autobaterie, pneumatiky atd. Netahejte se s těžkými věcmi po schodech sami, vyklízení je naše práce, nechte vše na nás :)

 

Demoliční práce, odvoz suti

Praha a okolí

Nabízíme demoliční práce, demontáž kuchyňské linky, demontáž a bourání vestavných skříní a jiného nábytku, bourání zahradních domků, přístavků, bourání betonových podezdívek, příček atd. Nabízíme odvoz a likvidaci suti. Bourání a odstranění bytového jádra a jiné práce. Zavolejte si a domluvte si prohlídku, je zdarma.

 

Úklid půd od holubího trusu, desinfekce prostor, sanace bytů a sklepů po extrémním znečištění

Praha a okolí

Nabízíme vyklízení a úklidové služby, úklid holubího trusu včetně mokrého mytí a desinfekce. Dále sanace bytů po úmrtí, po neplatičích atd. Čištění bytů včetně desinfekce. Někdy je byt, například po zemřelém, nutno velmi důkladně vyčistit, ptovést sanaci byt a celkovou desdinfekci aby se odstranil zápach. Nabízíme kompletní služby, od vyklízení bytu, čištění bytu až po malování a další opravné prace. Neváhejte a domluvte si prohlídku prostor pro získání cenové nabídky.