Ceník

Vyklízení bytů, sklepů, domů, půd, zahrad, garáží a jiných prostor

Cena za vyklízení bytů, sklepů a jiných prostor


Konečná cena za vyklízení bytů nebo vyklizení celé pozůstalosti se dá nejlépe přesně stanovit po prohlédnutí vyklízených prostor, záleží také na objemu a druhu odpadu. Je dále možné sdělit cenu za vyklizení bytu, půdy, sklepa, garáže, zahrady či jiných prostor i telefonicky po konzultaci o jaké množství a druh vyklízeného odpadu se jedná. Neváhejte a volejte Vyklízení Praha na tel. 605769796, kde se ihned dozvíte cenu za vyklízení. Určitě budete mile překvapeni, naši zákazníci jsou s cenou vyklízení vždy spokojeni. Vyklízení bytů Praha


Naše ceny za vyklizení jsou vždy konečné, nikdy neúčtujeme žádné vícepráce, toho se od naší firmy nedočkáte. Od nás máte záruku, že cena za vyklízení bude vždy nejnižší, pevná a přesně taková na jaké jsme se předem domluvili. Naši pracovníci jsou léty prověření a spolehliví. Vyklízení provedeme přesně v termínu a čase na kterém se dohodneme při prvním kontaktu.

Pro zjištění ceny za vyklízení prostor nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, zdarma přijedeme a nezávazně nabídneme cenu za vyklízení přímo na místě. Termín prohlídky vyklízeného prostoru domluvíme dle Vašich požadavků, reagujeme rychle, prohlídka je možná ten samý den nebo kdykoliv dále budete chtít.

Je téměř pravidlem, že prohlídku pro stanovení ceny za vyklizení bytů či jiných prostor realizujeme ještě týž den, tedy prohlídka je možná v řádech hodin. Další termín vyklízení je již na domluvě.

Vyklízení sklepů cena od

při vyklízení sklepů záleží hlavně na objemu odpadu, cena je samozřejmě o něco vyšší pro sklepy, kde je uloženo uhlí atd. Standardně je ale cena za vyklízení sklepů nižší než cena za vyklizení bytu. Nabízíme i vyklízení celých sklepů včetně bourání či demontáže a likvidace sklepních kójí.

700Kč

Vyklízení bytů a domů cena od

cenu vyklízení bytu nejvíc ovlivňuje velikost bytu, ale hlavně objem vyklízených věcí, patro, znečištění atd. Cena za vyklízení bytu začíná již od 1000 Kč za kompletní vyklízecí práce, včetně dopravy, obalových materiálů, jako jsou krabice na knihy a nádobí, dále pytle na vyklízení skříní, šatstva, pevné pytle na těžší předměty atd. Vždy je nejdůležitějším faktorem objem vyklízených věcí, to znamená, že i velký byt se dá vyklidit velmi levně, opravdu záleží pouze na množství nábytku, věcí a odpadu. Přibližně lze říci, že průměrná cena za vyklízení bytu je 1.000 až 3.000 Kč za vyklizení malého bytu (garsonky), středně velký byt (například 2+1), zde je cena za vyklízení bytu průměrně 2.000 až 4.000 Kč a dále cena za vyklizení bytu velikosti 3+1 se pohybuje v průměru 2.500 až 5.000 Kč Cenu za vyklízení bytu ovlivňuje hlavně množství, objem, náročnost vyklízení, patro, možnost výtahu, možné znečištění (byty po neplatičích, "sběratelské" byty) atd. Ceny za vyklízení bytů mohou být velmi variabilní a proto je vždy lepší prohlídka bytu, po které Vám přesnou cenu vždy na místě nabídneme. Při vyklízení například jen částí bytů, pokoj atd. je cena nižší a úměrná množství. Každopádně zvládneme každé vyklízení a každou výzvu. Na trhu působíme již mnoho let a s mnohým jsme se již setkali. Pro přesnější cenu vyklízení nás neváhejte kontaktovat na tel. 605073165 , na tomto telefonu Vám okamžitě sdělíme cenu za vyklizení Vašeho bytu, případně se domluvíme na prohlídce.

1000 Kč

Vyklízení garáže, zahrady cena od

ze zahrad vyklízíme veškerý materiál, větve, dřevo, suť apod. (pro vyklízení garáží a zahrad je cena obdobná jako u vyklízení sklepů, záleží na celkovém objemu odpadu, často používáme například pro odklízení větví a keřů drtiče, čímž se vše urychlí a tím i cena sníží). Nabízíme i úpravu a prořezání stromů, údržbu zahrad, demontáže a demolice zahradních přístřešků, garáží atd.

700 Kč

Vyklízení půdy cena od

při vyklízení půdy záleží na množství odpadu, dostupnosti, možnosti výtahu, počtu pater, znečištění půdy atd. Zde je většinou prohlídka vyklízených prostor nutná.

1500 Kč

Demontáž, bourání bytového jádra, cena přibližně

Přibližná cena za demontáž, vybourání bytového jádra, včetně odvozu a likvidace odpadu.

5.000 Kč

Odvoz lednice, sedačky, pračky cena od

odvážíme a vyklízíme i jednotlivé kusy jako jsou pračky, lednice, mrazáky, sedačky, křesla atd. Dále vyklízíme i kusy nábytku, skříně, postele, pianina a pod.

500 Kč