O nás

Vyklízecí práce spolehlivě a k Vaší spokojenosti

Vyklízením bytů, domů, vyklízením sklepů, vyklízením zahrad, garáží, půd a jiných prostor se zabýváme již více než 8 let. Velký důraz při vyklízení klademe na ekologické třídění odpadů, máte tak jistotu, že se odpad při vyklízení s námi dostane přesně tam, kam je třeba. Na naše profesionální vyklízecí služby se můžete plně spolehnout. Věříme, že s našimi službami v oboru vyklízení budete spokojeni, jako již stovky zákazníků před Vámi.


Po Vašem telefonátu či jiném kontaktu, přijedeme a podíváme se s Vámi o jak rozsáhlé vyklízení se jedná, spočítáme objem odváženého odpadu, práci s ním a poté Vám sdělíme cenu, která se již nebude lišit od konečné ceny. Dále je možné poslat fotografii objektu e-mailem plus základní popis a také jsme schopni Vám nabídnout cenu za vyklízení bytu, sklepu, domu nebo jiných prostor i touto cestou. Platba za vyklízení je možná i fakturou se standardní splatností.

Po dohodnutí termínu vyklízení sami zajistíme místo na parkování nebo případný zábor místa pro kontejner a začneme se samotným vyklízením. Dle situace na místě vyklízení se rozhodneme, zda-li bude vyklízení probíhat za pomoci kontejneru a nebo skříňového automobilu (většinou podle možnosti parkování v místě, záboru pro kontejner atd.)

Veškerý vyklízený odpad vynosíme do připraveného kontejneru nebo jiných aut, nábytek rozložíme na desky, které také odvezeme, menší věci se již při vyklízení třídí a ukládají do pytlů k tomu určených. Pytle a krabice na vyklízení si sami zajistíme a cena za vyklízení prostor je již včetně tohoto materiálu. V případě potřeby vyklízený prostor desinfikujeme ( Například vyklízení bytů silně znečištěných, vyklízení po úmrtí, zemřelém a podobně ) . Jsme schopni zajistit kompletní službu, od vyklizení přes úklid po vyklízení, malířské a zednické práce, štukování a pod. až po kompletně hotový byt k předání, k prodeji, pronájmu a podobně.

Po dokončení vyklízecích prací odpad odvezeme na patřičné místo a předáme Vám již vyklizený prostor.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, velmi rychle a ochotně Vám sdělíme cenu, za kterou prostor vyklidíme. Nepožadujeme žádné zálohy předem, platba za vyklízecí práce je až po předání hotového díla.

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi


Spolehněte se na nás - Vyklízení Praha